تاکسی فروش
تاکسی فروش

اعطای وام ۳۰ میلیون تومانی برای رانندگان تاکسی خراسان‌ جنوبی

مدیر امور تاکسیرانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی در قالب وام به رانندگان تاکسی در استان پرداخت می‌شود.

تاکسی فروش | اعطای وام ۳۰ میلیون تومانی برای رانندگان تاکسی خراسان‌ جنوبی

علی بذرافشان مدیر امور تاکسیرانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بیرجند: بر اساس انعقاد تفاهم نامه اتحادیه تاکسیرانی با یکی از بانک‌های قرض‌الحسنه مبلغ ۳۰ میلیون تومان وام رانندگان تاکسی پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به این که این تسهیلات در قالب تغییرات لوازم یدکی و تعمیرات خودرو پرداخت می‌شود افزود: رانندگان می‌توانند به صورت اقساط بدون بهره و کارمزد از خدمات تعمیرگاهی در تمامی نمایندگی‌ها و خرید قطعات از فروشگاه‌های تحت قرار داد استفاده کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان باید ابتدا در عضویت بانک تحت قرار داد شده و بر اساس اعتبار سنجی اعتباری معادل ۳ تا ۳۰ میلیون تومان به رانندگان تاکسی تعلق می‌گیرد.

به گفته بذرافشان متقاضیانی که تا ۳ ماه از طریق کارتی که در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد تراکنشی نداشته باشند نیازی به پرداخت اقساط نداشته و اقساط از ماه بعد از اولین تراکنش انجام می‌شود.

مدیر امور تاکسیرانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند با بیان اینکه این تسهیلات کاملاً بدون بهره و کارمزد است و همچنین لازم به ذکر است این وام برای خرید و فروش تاکسی نبوده ئ فقط برای تامین قطعات تخصیص داده خواهد شد ، وی در پایان اشاره کرد : قیمت قسطی قطعات و خدمات با قیمت نقد هیچ گونه تفاوتی ندارد.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.