تاکسی فروش
تاکسی فروش
تاکسی فروش,وام نوسازی تاکسی های‌ فرسوده زودتر از موعد اعطا می‌شود,تاکسی فرسوده,تسهیلات تاکسی,نوسازی تاکسی فرسوده,وام تاکسی فرسوده,

وام نوسازی تاکسی های‌ فرسوده زودتر از موعد اعطا می‌شود

تاکسی فروش | وام نوسازی تاکسی های‌ فرسوده زودتر از موعد اعطا می‌شود

تسهیلات نوسازی تاکسی های‌ با فرسودگی بالا زودتر از موعد مقرر اعطا می‌شود معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از نوسازی بیش از سه هزار و 500 تاکسی از ابتدای سال جاری خبر داد.

بـه گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، علی محتشمی پور معاون فنی و بهره برداری با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد دو هزار و 846 متقاضی با استفاده از تسهیلات بانکی اقدام به نوسازی ناوگان فرسوده و تعداد 836 متقاضی نیز به صورت نقدی خودرو جایگزین خود را گرفته و طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته بیش از دو هزار و 100 متقاضی نیز پس از تکمیل پرونده بانکی خود تا پایان سال جاری و یا ابتدای سال آتی خودرو دریافت می کنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تاکسیرانان به دو شیوه نقدی و روش استفاده از تسهیلات 90 میلیون تومانی صندوق کار آفرینی امید می توانند نسبت به شروع فرآیند نوسازی خود اقدام کنند. معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی با تشریح جزییات استفاده از طرح نقدی گفت: در این طرح متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه نوسازی ناوگان توسط شرکت ها در دفاتر هماهنگی نسبت به ارائه درخواست خرید خودرو به صورت نقدی اقدام می کنند. پس ازصدور کد رهگیری و دریافت پیش فاکتور از نمایندگی های شرکت ایران خودرو نیز اقدام به واریز وجه کرده و این در حالی است که تا زمان تحویل خودرو جایگزین می تواند با تاکسی فرسوده خود فعالیت کنند.

وی همچنین عنوان کرد: در حال حاضر استفاده از تسهیلات بانکی نوسازی ناوگان، فقط شامل متقاضیانی می شود که نسبت به واریز آورده اولیه خود تا تاریخ 15 آذرماه سال جاری اقدام کرده اند. محتشمی پور با بیان اینکه طرح نوسازی ناوگان به صورت کلید به کلید اجرا می شود، گفت: در این طرح پس از اعلام نمایندگی های خودرو ساز، متقاضیان نسبت به تحویل خودرو فرسوده به مراکز اسقاط اقدام و ارزش گواهی اسقاط و لاشه خودرو خود را نیز مطابق با قیمت های اعلام شده نسبت به نوع خودرو از مراکز اسقاط دریافت می کنند.

وی یادآور شد: تاکسیرانان در همان روز می توانند با مراجعه به محل نمایندگی ایران خودرو نسبت به دریافت خودرو جایگزین اقدام کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.